
- Happlify Team
Let op, 1 april komt er weer aan!
- Happlify Team
💛 Happlify is jouw plek voor klein geluk. Feel good zonder onzin → SIGN UP
Oftewel April Fool’s (Engeland) of Poisson d’Avril (Frankrijk) deze dag staat bekend om de grappen en grollen die mensen op deze dag met elkaar uithalen. En dat doet men al lang, want de 1 aprilgrappen dateren helemaal terug naar het jaar 1506! Hoe deze dag tot grappendag bekend is komen te staan is niet helemaal duidelijk, maar het vaakst gehoorde verhaal is dat landarbeiders vroeger zó hard moesten werken dat ze behoefte hadden aan eens goed te lachen met elkaar.
Daar zijn we bij Happlify natuurlijk helemaal voor: lachen met elkaar! Je maakt geluksstofjes aan en door elkaar een beetje te plagen verstevig je je band. Mits je het niet té gortig maakt met je grappen natuurlijk. Zin in een plagerijtje? Wij verzamelden een aantal leuke 1 april grappen voor je!
Genieten jij en je collega’s regelmatig van iets lekkers tijdens de koffie- of lunchpauze? Houd ze voor de gek en neem een lege doos van dat leuke koffietentje of die ene donutwinkel. Vul deze met iets heel anders, denk aan bleekselderijstengels, een stel tomaten of iets anders waar je nu niet echt zin in hebt tijdens koffietijd. Bij binnenkomst zie je ze al glunderen, oeh, iets lekkers bij de koffie! Laat ze zich er lekker de hele ochtend aan verlekkeren, tót de koffiepauze aanbreekt en de doos open gaat…1 april!

Bereid dit alvast dagen van tevoren voor. Vertel ze dat het weer tijd is voor de tandarts, orthodontist (in elk geval iets waar ze van balen) en trek dit helemaal door op de dag zelf. Rijd richting de tandarts/vervelende plek en stop voor de deur. Pas dán zeg je dat er eigenlijk helemaal geen afspraak is… 1 april!
De avond van tevoren heb je al tassen ingepakt want na zoveel deceptie verdienen ze natuurlijk wel een leuk uitje. Op naar het bos, pretpark, speeltuin!
PS: Dit werkt ook bij je partner. Een etentje bij die oudtante die hij echt niet mag, of die vervelende collega waar hij niks mee heeft. Met lood in zijn schoenen gaat de lieverd tóch mee, maar dan stop je de auto voor jullie favoriete restaurant waar je een tafeltje voor twee hebt gereserveerd…1 april, schat!
Ontbijtje? Met een lekker eitje erbij? Grote kans dat ze dit wel lusten. Maar in plaats van een echt spiegelei zet jij iets op tafel wat er wel op lijkt, maar er totaal niet naar smaakt. Je doet dit door volle yoghurt op een bord te gieten en daar een halve perzik in te leggen. Leuk en verrassend… 1 april!

Dit werkt als je vissen hebt. Spreek je buurkinderen aan en zeg dat je echt een heel groot probleem hebt. Je vissen hebben namelijk wel eten, maar je kunt ze geen drinken geven, het drinkbakje is kwijt. Arme vissen, ze hebben zo’n dorst! Hebben de buurtkinderen thuis misschien een bakje wat je mag lenen? Nadat je deze vraag hebt gesteld is het wachten tot het kwartje valt… 1 april!
Auteur - Martinique Koevoets van Martinique Translations
Interessant? Deel met iemand:
Zin in iets leuks? Doe mee met de Stipstijl Dot along!
Kunnen edelstenen je gelukkiger maken?