Bij lifestyle community Happlify vind je tips, verhalen & shops voor het vinden van klein (of soms groot) geluk. De Happlify Crew ken je misschien al, dat zijn voornamelijk super fijne webshops, die met hun happy service en insteek een heel happy assortiment leveren. Dingen die duurzaam zijn, die een bijzonder cadeautje maken of die jou een beetje welverdiende me-time geven.
Nu presenteren we ook met trots: Magic Makers. Een ode aan de vele -vaak verborgen- illustratoren/kunstenaars/ontwerpers/fotografen die ons land (en zuiderburen) rijk is. Deze creatieven maken ons leven letterlijk mooier met hun kleurrijke creaties, lumineuze oplossingen en onwerkelijke werelden om in te verdwalen.
Zonder deze vrije geesten zou de wereld er een stuk grijzer uitzien én veel minder happy. Dat is zeker! Daarom maakt Happlify graag ruimte voor deze vindingrijke blijmakers.
🔥 Ben of ken jij een echte Magic Maker? Meld hieronder direct aan.
Happlify biedt ruimte aan creatieven die werk maken dat voldoet aan onze Happlify criteria. Het werk moet:
• een glimlach of geluksgevoel oproepen
• positief, uniek en verrassend zijn
• een duidelijk kwalitatief en/of duurzaam aspect hebben
We hanteren deze stevige richtlijnen om Happlify zohappyenkwalitatiefmogelijk te houden.
Hier op deze pagina verzamelen we alle Magic Makers. Dan heb je een Basis vermelding en sta je hiertussen te stralen. Hieronder zie je een voorbeeld van de Magic Maker vermelding van Teken-ing aka Ingrid Wuijster.
💝 De promoties
Als je een Magic Maker vermelding hebt dan sta je natuurlijk op deze pagina, maar er is meer! We reposten ook wekelijks geselecteerd Magic Makers werk op Instagram, uiteraard met volledige credits & link, voor extra exposure op ons eigen groeiende Happlify account. Bovendien krijg jij nu ter introductie tijdelijk 50% korting op de online training Verkoop je product aan winkels van Sell your stuff online. Ook krijg je de roze Magic Maker badge voor in je footer om jouw Magic Maker status aan de wereld te laten zien natuurlijk! Want een Magic Maker, dat ben je niet zomaar!
Wil je ook producten laten zien? Dan heb je een Luxe of Royal vermelding nodig en word je ook Happlify Crew member, met alle privileges die daarbij horen. Die privileges zijn o.a.: aanhaken bij de blogposts, top 4, winacties, toegang tot de besloten Happlify Crew groep met inloop marketing advies-uurtjes en nog meer handige perks. Hieronder zie je een voorbeeld van het Happlify Crew profiel + producten (Luxe) van Teken-ing aka Ingrid Wuijster.
Beginnen met een Magic Makers vermelding is een goed idee, maar neig je naar Luxe of Royal? Op de Happlify Crew paginavind je hier meer informatie over.
Heb je vragen of meer informatie nodig? Neem dan altijd even contact met ons op en mail naar: info@happlify.nl
Dankjewel alvast voor je aanmelding!
We've got your back ♥︎ team Happlify